Smluvní podmínky

 

 

Níže uvedené smluvní podmínky (dále jen "Podmínky") upravují smluvní vztah mezi

Josef Balík (dále jen "Prodejce"), IČ: 13399586

 (se sídlem Havraníky 79, Znojmo,  669 02)

a fyzickou nebo právnickou osobou (dále jen "Zákazník")

 

Zákazník

Zákazníkem se stává každý, kdo vyplní objednávku na internetových stránkách www.ledzarovkyplus.cz a odešle ji ke zpracování. Odesláním objednávky vyslovuje rovněž každý Zákazník souhlas s těmito Podmínkami. Mezi Zákazníkem a Prodejcem vzniká platný právní vztah se všemi dopady, které jsou uvedeny v těchto Podmínkách, a se všemi dopady, které k podobným případům nepsaných smluv předpokládá platný právní řád.

 

Zboží a ceny

Na www.ledzarovkyplus.cz můžete nakoupit různé typy LED žárovek. U každého produktu je uveden jeho název, základní údaje a aktuální cena. Jsme plátci DPH a uvedené ceny jsou bez DPH (pokud není uvedeno jinak). Vyobrazení zboží má informativní charakter, skutečný vzhled uvedeného zboží se může drobně lišit.

 

Slevy

Slevy jsou dány vnitřním předpisem firmy a mohou být uplatňovány stálými zákazníky.

 

Podmínky vyzvednutí zboží

Objednávka zboží v internetovém obchodě www.ledzarovkyplus.cz je závazná. Zákazník má právo od této závazné objednávky odstoupit v případě, že objednávka nebyla expedována a Prodejce bude Zákazníkem včas informován o zrušení své objednávky.

 

Zrušení objednávky

Zrušení objednávky je možné provést telefonicky nebo e-mailem. V případě, že Zákazník nevyzvedne zboží ve lhůtě daném přepravci a toto zboží bude vráceno zpět Prodejci, má Prodejce právo uplatnit svůj nárok na náhradu vzniklé škody - jednorázový poplatek 100 Kč včetně DPH.

 

Odstoupení od objednávky

Prodejce má právo od závazné objednávky odstoupit v případě, že objednané zboží je nedostupné nebo vyprodané.

 

Objednávka zboží

Odesláním objednávky vybraného zboží zákazník potvrzuje závaznost jeho objednávky a souhlasí s nákupním řádem e-shopu. Takto učiněná objednávka je závazná. Pokud zákazník při zadávání objednávky správně vyplní e-mailovou adresu, bude mu na ni doručena kopie objednávky jako potvrzení zapsání objednávky do objednávkového systému e-shopu. Pokud nedorazí kopie objednávky na zadanou emailovou adresu do 24 hod. od odeslání, kontaktujte nás prosím v nejbližším možném termínu.

Jestliže je objednané zboží dlouhodobě nedostupné nebo došlo k výrazné změně ceny objednaného zboží, může obchod www.ledzarovkyplus.cz objednávku Zákazníka zrušit. O tomto zrušení musí Prodejce Zákazníka neprodleně informovat a Zákazník nadále učiněnou objednávkou není vázán.

 

Platba za zboží

Způsob úhrady zboží stanoví Zákazník v objednávce volbou některého z těchto způsobů:

dobírkou při převzetí zboží od dopravce. Je-li hodnota či počet kusů objednávaného zboží nestandardní, vyhrazuje si prodejce možnost požadovat platbu 50 % z celkové ceny objednávky předem (případně dle následné dohody mezi Prodejcem a Zákazníkem).

převodem na bankovní účet Prodejce předem

při osobním převzetí zboží je cena zboží placena hotově při předání

 

Dodání zboží

Objednané zboží, které je na skladě, expedujeme v nejkratším možném termínu od učinění objednávky. Zboží, které není skladem, je expedováno neprodleně po naskladnění. Obvyklá lhůta expedice je do 4 pracovních dnů od obdržení objednávky. Objednané zboží je dodáno na dodací adresu Zákazníka uvedenou v objednávce. Dodávka obsahuje objednané zboží včetně daňového dokladu. Zákazník je povinen při dodání překontrolovat stav zásilky (počet balíků, neporušenost obalu) podle daňového dokladu a je povinen odmítnout převzetí neúplné nebo poškozené zásilky. V tomto případě je povinen s dopravcem sepsat škodní protokol a tento zaslat do 48 hodin prodejci na e-mail: info@ledzarovkyplus.cz Převezme-li přesto Zákazník zásilku, nemůže uplatňovat vůči prodejci reklamaci z důvodu neúplnosti dodávky nebo poškození zásilky.

 

Náklady na dopravu zboží

Náklady na dopravu zboží nese zákazník. Činí 89 Kč vč. DPH. Náklady na dopravu do zemí mimo území České republiky si hradí v plné výši Zákazník, bez ohledu na celkovou cenu zakázky. Cena za jeden balík je v takovém případě stanovena podle ceny dopravce nebo na základě další dohody.

 

Záruka na vrácení zboží

Prodejce svým Zákazníkům poskytuje v souladu s § 53, odst. 7 a § 54 občanského zákoníku (v platném znění) ochrannou lhůtu 14 dní na vrácení zboží bez udání důvodů. Zákazník má právo bez udání důvodu vrátit do 14 dnů od obdržení zásilky veškeré zboží zakoupené v obchodu www.ledzarovkyplus.cz.

Zjistíte-li bezprostředně po obdržení zboží, že vám nevyhovuje, máte možnost jej bez udání důvodu vrátit. Peníze vám budou v souladu s ustanovením § 53 odst. 10 občanského zákoníku (v platném znění) zaslány zpět, a to nejčastěji bankovním převodem nebo ve výjimečných případech složenkou, nejpozději do 30 dnů.

 

Podmínky pro vrácení peněz

Zboží musí být neporušené v originálním obalu, tak aby mohlo být dále nabízeno zákazníkům. Zákazník musí zásilku odeslat do 14 dní po obdržení zboží. Ve vrácené zásilce musí být vložena kopie útržku z dobírkové nebo balíkové složenky. Vracíme vám pouze peníze za zboží, nikoliv poštovné a balné. Zboží zasílejte pouze běžnou balíkovou poštou. Zásilky dobírkou nebudou přijaty.

 

Náklady na použití komunikačních prostředků

Náklady na použití komunikačních prostředků vynaložené Zákazníkem v souvislosti s koupí zboží v internetovém obchodě nese Zákazník.

 

Ochrana osobních údajů

Zavazujeme se, že veškeré informace o Vaší osobě používáme pouze pro naši potřebu a bez Vašeho písemného souhlasu je neposkytneme v žádné formě žádné třetí osobě. K informacím obsahujícím Vaše osobní údaje mají přístup pouze oprávněné osoby naší společnosti. Zavazujeme se chránit osobní údaje Zákazníka a přijmout taková opatření, aby nedošlo k neoprávněnému přístupu k těmto datům, k jejich zničení, změně nebo neoprávněným přenosům. V případě, že chcete, aby Vaše osobní údaje byly z naší databáze zcela odstraněny, zašlete prosím žádost o vymazání osobních údajů na adresu info@ledzarovkyplus.cz Vaše osobní údaje budou v co nejkratším termínu z databáze odstraněny.

 

Copyright

Veškerý obsah stránek, publikování nebo další šíření obsahu webu www.ledzarovkyplus.cz, nebo jeho částí, je bez písemného Prodejce zakázáno.

 

Závěrečná ustanovení

Objednáním služeb ve smyslu těchto Podmínek potvrzuje Zákazník i Prodejce svůj závazek řídit se těmito smluvními podmínkami stejně jako by byly vytištěné a podepsané ve formě smlouvy.

 

Tyto Podmínky nabývají platnosti dne 1. 1. 2013